Menu

Aranżacja wnętrz – co na początek

21 października 2012 - Aranżacja mieszkania

W aranżacji mieszkań bardzo ważny jest dobry projekt. Jeśli go znajdziemy, wykreowanie ogólnej idei wystroju i jej realizacja powinny już przyjść nam z łatwością. Ten blog powstał po to, by podawać innym ciekawsze pomysły. Inspiracją do stworzenia ciekawego wystroju pokoju jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po dobrze dobrane akcesoria. Niekiedy jakiś detal wystarczy, by w oparciu o niego sporządzić pełną koncepcję aranżacji, a wnętrza były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu będę się prezentować właśnie podobne drobnostki. Rzeczy, które inspirowały mnie przy urządzaniu mojego wnętrza, ale także i takie, które w ogóle mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w zdjęciach i artykułach prezentowanych na blogu znajdzie się coś, co zainspiruje także Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden konkretny nurt, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Cały czas rozwijam swoje zainteresowania, poznaję nowe trendy i projekty.

  Nietuzinkowe ozdoby w nowym mieszkaniu

W miarę możliwości próbuję być w zgodzie z nowościami ze świata aranżacji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami wyszukanymi gdzieś w sieci czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by trafiły do jak najszerszego grona czytelników. Jeżeli któryś z moich pomysłów zainspiruje również Was, będzie mi bardzo miło.